Puszcza – Widzew - Nocne żniwa widzewiaków - Kibice.net : Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice.

Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Na niecały kwadrans przed końcem pierwszej połowy łodzianie strzelili gola. Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią .

Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Ruch Chorzów - Widzew Łódź 3:0 - WidzewToMy - Oficjalny
Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr.

Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice.

Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie. Widzew pokonał puszczę niepołomice i pozostał liderem fortuna 1. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Na niecały kwadrans przed końcem pierwszej połowy łodzianie strzelili gola. Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią .

Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie. Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Na niecały kwadrans przed końcem pierwszej połowy łodzianie strzelili gola.

Widzew pokonał puszczę niepołomice i pozostał liderem fortuna 1. Nocne żniwa widzewiaków - Kibice.net
Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Widzew pokonał puszczę niepołomice i pozostał liderem fortuna 1. Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach.

Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie.

Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie. Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Widzew pokonał puszczę niepołomice i pozostał liderem fortuna 1. Na niecały kwadrans przed końcem pierwszej połowy łodzianie strzelili gola.

Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice.

Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . To My Kibice! numer 143 - Kibice.net
Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . Widzew pokonał puszczę niepołomice i pozostał liderem fortuna 1.

Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr.

Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę głową do bramki . Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Widzew pokonał puszczę niepołomice i pozostał liderem fortuna 1. Na niecały kwadrans przed końcem pierwszej połowy łodzianie strzelili gola. Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice. Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie. Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią .

Puszcza – Widzew - Nocne żniwa widzewiaków - Kibice.net : Kolejki fortuna 1 ligi przeciw puszczy niepołomice.. Wygrał dzięki defensywie, bo gola strzelił stoper, a bramkarz bronił fantastycznie. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr.